Preparaty i suplementy dla koni, witaminy dla konia - Equistro, firma Vetoquinol
MenuMenuEquistro UKMenuMenu
Equistro UKEquistro UKEquistro UKEquistro UKEquistro UK


O EQUISTRO

Equistro® to linia produktów obejmująca wysokiej klasy preparaty odżywcze i pielęgnacyjne opracowane z myślą o zapewnieniu koniom sportowym i wyczynowym osiągnięcia optymalnych wyników.

Preparaty Equistro® bazują na najnowszych zdobyczach nauki z takich dziedzin  jak medycyna  weterynaryjna,  żywienie  zwierząt oraz technologia przetwórstwa i są przedmiotem ciągłego rozwoju oraz badań prowadzonych przez wiodących specjalistów w swojich dziedzinach.

Preparaty Equistro® można być pewnym, że podaje sie koniom to, co najlepsze, po to, by realizowały w pełni swój własny potencjał i osiągały optymalne wyniki.

 

 Co to jest BIO-EFFICIENCY?

 

BIO-EFFICIENCY jest rzeczywistym spojrzeniem na rynek i na nasze produkty. Dążymy do stworzenia gamy preparatów pozwalających koniom na jak najpełniej cieszyć się życiem, bez względu na rolę jaką spełniają. Produkty BIO-EFFICIENT dostarczają zawarte w nich składniki do wszystkich komórek organizmu w równym stopniu, zapewniając tym samym maksymalną skuteczność.

W trakcie opracowywania, rozwijania i wytwarzania naszych produktów kierujemy się przede wszystkim dobrem zwierząt. Zwracamy szczególną uwagę na wygląd produktu, jego zapach i formę, co sprawia że konie, znane ze swojej wybredności, łatwiej je akceptują i przyjmują.

 

    

    Źródło: Świat Koni 2010

 


© 2014 Vetoquinol Sp. Z o.o., ul. Kosynierów Gdyńskich 13-14, 66-400 Gorzów Wlkp.